bora x bo

Innovaatiline

Põhimõte: tahad midagi, BORA X BO oskab seda valmistada. Pole hoobasid, nuppe ega trikke, vaid palju professionaalseid funktsioone nagu isepuhastuv ja automaatne aurueemaldus, mis tagavad alati selge ülevaate ja värske õhu. Samuti on olemas suur puuteekraan, mis võimaldab intuitiivset kasutamist mis tahes nurga alt.

v

Jäta märkmeid

Teil on võimalus jätta sõnumeid teistele kasutajatele. Näiteks võite neile öelda, et nad ei muuda ega peata toiduvalmistamise protsessi, kui olete väljas. Saate sellest režiimist uuesti väljuda või aktiivse programmi lihtsa puudutusega avada.

a

Individuaalsed eelistused

See funktsioon toetab individuaalset elustiili ja dieeti. Saate hõlpsasti valida isiklikke seadeid, puudutades märkeruutusid. Võimalik on mitu valikut. Siis jääb üle vaid valida oma individuaalsed toidueelistused, nt. "vegan" või "taimetoitlane". Samuti võite välja jätta toidud, mida te ei söö allergia tõttu või muudel põhjustel.

v

Salvesta lemmiktoidud

Teie lemmiktoidud hetkega! See sageli kasutatavate programmide loend muudab BORA X BO kasutamise veelgi lihtsamaks ja aitab valmistada roogasid, mis teile eriti meeldivad ja mida regulaarselt sööte.

a

avastage kasulikke trikke ja näpunäiteid

Vihjeid ja näpunäiteid programmide kohta leiate nupu "Info" alt, ikooni "Info" alt ja nupu "Pro näpunäited" alt.

GERMAN DESIGN AWARD

gold award

plus x award

Vaata veel

BORA MULTI-DRAWER

Kuumussahtel, mis suudab enamat. BORA multi-drawer vastab kõigile teie vajadustele toidu ja nõude soojendamisel – ja teeb veel palju enamatki. Läbipaistva puutetundliku ekraaniga juhtpaneel muudab seadme kasutamise äärmiselt lihtsaks, samas kui käepärased eelseadistused hõlbustavad toidu taastamist või sulatamist ning ka selle soojas hoidmist.