Täiuslik küpsetamistulemus tänu aurule

Põhimõte: tahad midagi, BORA X BO oskab seda valmistada. Pole hoobasid, nuppe ega trikke, vaid palju professionaalseid funktsioone  nagu isepuhastuv ja automaatne aurueemaldus, mis tagavad alati selge ülevaate ja värske õhu. Samuti on olemas suur puuteekraan, mis võimaldab intuitiivset kasutamist mis tahes nurga alt.

BORA x bo

Lihtne kasutada

BORA X BO-d juhitakse 19-tollise puuteekraanikaudu, mida saab vajadusel ka kokku voltida. Puuteekraan lihtsalt reageerib sõrmeotste puudutusele nagu nutitelefon. Arvukad eelseadistatud programmid ja intuitiivne kasutajanavigeerimine muudavad toiduvalmistamise imelihtsaks!
Jäta märkmeid

Teil on võimalus jätta sõnumeid teistele kasutajatele. Näiteks võite neile öelda, et nad ei muuda ega peata toiduvalmistamise protsessi, kui olete väljas. Saate sellest režiimist uuesti väljuda või aktiivse programmi lihtsa puudutusega avada.

Määrake individuaalsed toidueelistused

See funktsioon toetab individuaalset elustiili ja dieeti. Saate hõlpsasti valida isiklikke seadeid, puudutades märkeruutusid. Võimalik on mitu valikut. Siis jääb üle vaid valida oma individuaalsed toidueelistused, nt. "vegan" või "taimetoitlane". Samuti võite välja jätta toidud, mida te ei söö allergia tõttu või muudel põhjustel.

Salvesta lemmiktoidud

Teie lemmiktoidud hetkega! See sageli kasutatavate programmide loend muudab BORA X BO kasutamise veelgi lihtsamaks ja aitab valmistada roogasid, mis teile eriti meeldivad ja mida regulaarselt sööte.

Avastage praktilisi näpunäiteid ja trikke

Vihjeid ja näpunäiteid programmide kohta leiate nupu "Info" alt, ikooni "Info" alt ja nupu "Pro näpunäited" alt.

BORA x bo

Parim saavutus

Teie road on täiuslikud isegi siis, kui kasutate korraga kõiki kolme sisestustasandit. Näiteks kui valmistad kolmel küpsetusplaadil korraga palju sarvesaiu, tulevad need kõik ühtviisi hästi välja!
bora x bo

Puhas õhk ja selge vaade

Säilitage alati selge vaade: BORA X BO ei lase teil ukse avamisel auru näkku. Selle automaatne aurueemaldus tõmbab auru enne ukse vabastamist tagurpidi – spetsiaalne filter neelab kõik lõhnad ja auru.
bora x bo

Lihtne puhastada

Kas teie ahjukamber on määrdunud? Pole probleemi! BORA X BO muudab teie elu lihtsamaks kolme puhastusprogrammiga alates kiirest või intensiivsest puhastamisest kuni kuivatamiseni – nii et te ei pea seda isegi kuivaks pühkima! Kahekambriline kassett puhastab ahjukambri laitmatult ilma vähimagi pingutuseta – täpselt nagu teie nõudepesumasina taldrikud ja tassid!
bora x bo

Ideaalne disain

Tipptasemel klaaspinnad, mitmetasandiline valgustus ja musta paneeli efekt muudavad BORA X BO pilkupüüdvaks osaks teie köögis. Ekraan kasutab muljetavaldavalt selget ikonograafiat ja sulandub sujuvalt atraktiivsesse üldpilti, mida täiustab ka stiilne roostevabast terasest ahjukamber.

IF DESIGN AWARD

GERMAN DESIGN AWARD

´

PLUS X AWARD

bora x bo täiendus

BORA MULTI-DRAWER

Kuumussahtel, mis suudab enamat. 

BORA multi-drawer vastab kõigile teie vajadustele toidu ja nõude soojendamisel – ja teeb veel palju enamatki. Läbipaistva puutetundliku ekraaniga juhtpaneel muudab seadme kasutamise äärmiselt lihtsaks, samas kui käepärased eelseadistused hõlbustavad toidu taastamist või sulatamist ning ka selle soojas hoidmist.