Kappsüsteemid

Caccaro on eriline selle poolest, et ta on loonud funktsionaalsetel moodulitel põhineva kapisüsteemi  - paned ise kokku just täpselt sellise mõõduga lahenduse nagu sinu kodus vaja on ning jääb ära oht, et kasutatud pind on ebapraktiliselt planeeritud. 
Loe rohkem
maksimaalselt avatud, minimaalselt ruumivõttev

Täielikul avatud moodul

Total opening module on eksklusiivne Caccaro patent, mis on sündinud uurimistööst ja tehnoloogiast, et vähendada avanemisraadiust ja uste poolt hõivatud ruumi.
Hoobade, hingede ja magnetkolbide mehhanism tagab sujuva ja vaikse liikumise.
Loe rohkem
kõik käeulatuses

Nurgamoodul

Nurk ei ole enam pime ruum kahe seina vahel. Tänu Caccaro lahendustele pakub nurgamoodul uusi hoiustamisvõimalusi ja muutub garderoobi intiimseks ja hubaseks kohaks. Täis-, pöörde- või kombineeritud avamisega moodulid: võimalusi on palju ja need vastavad igale ruumipaigutusele.
Loe rohkem
elutoast magamistoani

Lükanduste moodul

Eritellimusel valmistatud lükandustega riidekapid on parim valik, et kaitsta kompositsiooni ümbritsevat ruumi elutoast magamistoani. Läbipääs on takistusteta ja avamisel ei ole vaja ette näha ukse koormamist.
Lihtsa paremale või vasakule lükkamise sujuvus paljastab selle sisu nagu kardin. Liugava saab kujundada üle kogu Freedhome® ülesehituse või ainult selle osa jaoks tänu patenteeritud Caccaro sisemisele rööpmele.
esteetiline välimus

TV-moodul

Televiisor, olgu see siis elu- või magamisnurgas, on omandanud meie kodudes silmapaistva rolli. Ekraan on osa multimeediaaparaadist, mis sisaldab erinevaid tarvikuid ja ruumist saab kodukino, mängutuba, kontoriruum. Meie Freedhome® süsteem pakub erinevaid telerikapilahendusi, mis on loodud kaablite ja seadmete korralikuks haldamiseks.
Loe rohkem
veelgi esteetilisem välimus

Väljatõmmatav lükandukse moodul

Koplanaarne moodul on lükanduste mooduli edasiarendus, mis pakub võimalikult puhast esteetikat. Tänu peenele mehhanismile uks libiseb ja väljub oma kohalt ületades teist ust. Pärast sulgemist joondub see ümber külgneva pinnaga ja loob mooduli esiküljele ühtse pinna.
Loe rohkem
väärtuslik lisaruum

Sügavust muutev moodul

Caccaro riidekapid on ehitatud mööda seina selle kõrgust ja laiust järgides. Selle seeria puhul saab sügavust lihtsalt ja elegantselt muuta tänu spetsiaalsele moodulile nimega 'Depth Change'. See element ühendab kõik Freehdome® Systemi elementide sügavused. L-kujuline konstruktsioon, mis pakub hoiustamise jaoks uut ruumi.
Loe rohkem
peegelduste harmoonia

Kiikuksega moodul

Freedhome® süsteemi suurepäraseks klassikaks on gaderoobid, millel on hingedega uksed. Erinevat tüüpi käepidemed võimaldavad mugavat ja otsest juurdepääsu sisule. Sulgemine on vaikne ja sujuv tänu integreeritud pehme sulgumismehhanismiga hingedele.
Loe rohkem
salajane paik sinu kodus

Kapp-garderoob koos pesuruumiga

Kes ütles, et pesumasin ja kuivati ​​vajavad spetsiaalset ruumi? Tehniline moodul on tõeline sisseehitatud pesuruumiga riidekapp. Selle suurepärane mõõtmete paindlikkus ning puhas ja range esteetiline joon võimaldavad seda paigutada igasse maja ruumi.
Loe rohkem
Uksed, klapid ja väikesed nišid

Silduksega riidekapp

Hoiustamine, mis raamib funktsiooni. Sillamoodul loob tühja ruumi muu sisustuse, isegi suurema, mahutamiseks ning ümbritseb need hinnalise ja mahuka panipaigaga.
Taga- ja esiukse viimistlus võib olla erinev, et luua elavat kontrastide mängu, või tagada teie sildgarderoobide esteetiline ühtlus. Niši erinevatele sügavustele mahub voodi, laud, diivan... või klaver!
Loe rohkem
enamat kui lihtsalt küljeosa

Terminal moodul

Üllatav otsamoodul, mis muudab teie suure hoiustamissüsteemi veelgi funktsionaalsemaks. See moodul lõpetab ja sulgeb teie kompositsiooni kaunilt, võimaldades teil selle otsa ära kasutada riiulite või riidekonksude abil. Lõppmoodul jääb avatuks, et näha ainult seda, mida kasutate kõige rohkem või mida vajate käepärast.
Loe rohkem