Garderoob funktsionaalse Itaalia disainiga ja sinu kodu mõõtude järgi
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Caccaro hoiusüsteemid ja garderoob – igale asjale on koht riietest lusikate ja telekapuldini

Itaalia mööblitootja Caccaro kollektsioonis on nii klassikaline garderoob, walk-in garderoob, kapisüsteemid, “kapp-seinad”, kapid, kummutid ja voodid, mida kõiki saad ise endale erinevatest moodulitest “ehitada”. Kõiki mööblielemente iseloomustab suur personaliseerimise võimalus ning funktsionaalus – ilus mööbel vajaduste ja mõõtude järgi. Caccaro on keskkonnasõbralik ning kõik tooted on viimistletud spetsiaalsete veepõhiste värvidega.

Meilt saad Caccaro garderoobid, kapid, kummutid, voodid ja muu ilma vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

Suuremahuline hoiusüsteem ja garderoob – Caccaro Freedhome

Täida seinad ja loo uusi koos salaustega – mahuta kogu oma maailm Caccaro moodulsüsteemil põhinevatele riiulitele ja kappidesse köögist garderoobi, elutoast esikusse, magamistoast majapidamisruumi.

Caccaro mööbel terviklahendus
FREEDHOME Terviklahendus

 

Itaalia mööbel Caccaro FREEDHOME
Caccaro FREEDHOME

 

Freedhome on suure mahutavusega moodulitest hoiusüsteem, et täita erinevad seinad ja soovi korral on võimalik ka mööblist täiesti uusi seinu luua. Mooduleid on palju, nad käivad omavahel kokku nagu Lego ja sobivad kasutamiseks igas kodu ruumis. Esteetika koos individuaalsete mõõtmetega annavad kokku täiusliku sobivuse ja lahenduse. Mitme erineva funktsiooniga moodulid aga annavad kokku kompositsiooni. Nii ei pea sa valima sisustust, et kodu sisustada vaid lood oma kodu seinad.

Caccaro mööbel tervik lahendus sinu kodule

 

Freedhome moodulite süsteem on mõeldud tervete alade disainimiseks. Vali 6 erineva seeria moodulite vahel ning kombineeri neid enda vajadustest lähtuvalt. Tulemuseks on sein, mille uste taga on mitmed erinevad funktsioonid – riiete, raamatute, meenete, dokumentide hoiustamisest kuni koristusvahendite organiseerimiseni ja köögi ning pesumasina-kuivati peitmiseni. Et kõik sentimeetrid oleksid parimal viisil ja käepäraselt kasutuses – seinast seina, põrandast laeni.

Caccaro CAMERINO mööbel
Caccaro CAMERINO garderoob
Caccaro CAMERINO garderoob
Caccaro CAMERINO garderoob

 

caccaro garderoob
Caccaro CAMERINO

 

Caccaro garderoob WALK-IN Cabina
Caccaro CABINA WALK-IN

 

Caccaro CABINA WALK-IN garderoob nurgalahendus
Caccaro CABINA WALK-IN nurgalahendus

 

Eelkõige on Freedhome sari mõeldud ühendama kuue erineva baasmooduli (kapi- või riiulimoodul, walk-in moodul ja garderoobi moodul) elemente. Need on omavahel nii mõõtude, funktsionaalsuse kui viimistlusmaterjalide poolest hästi kokku sobitatud. Igal moodulil on laias valikus erinevad ukse avamismehhanisme alates lükanduksest kuni Coplanar ukseni.
Elutoamööbel Caccaro CORE
Caccaro CORE Coplanar uksed
Caccaro garderoob Camerino lõõtsiksed
Caccaro CAMERINO FUME klaasiga lõõtsuksed

 

Majapidamiseruumid CORE Caccaro
Caccaro CORE

 

Caccaro ROOMY moodul peegliga
Caccaro ROOMY

 

Caccaro ROOMY mööbel elutuppa klaveriga
Caccaro ROOMY
Tootmisrobotite kasutamine on loonud võimaluse muuta iga mooduli suurust kõigis kolmes suunas 1 cm sammuga ja seda ilma lisatasudeta. Kogu Freedhome sari annab disaineritele või sisearhitektidele vabad käed – kaob mure luua ruumi sulanduv garderoob, avatudkapirida või ustega garderoob, mis on maast laeni ja seinast seinani. Hüvasti! Tüütud täiteliistud võib unustada…

 

Miks eelistada moodulitest garderoobisüsteemi eritellimusel kapile?

 

  1. Esiteks on Caccaro moodulite valik ja funktsioonid väga laiad, mitte ei piirdu ainult garderoobi või riiuliga. Näiteks on olemas moodul elutuppa televiirsori ja meediakeskuse jaoks, osad moodulid on eraldiseisvad ning neist saab ehitada uksega seina ning igasse koju on võimalik paigaldada walk-in garderoob ning kontori koosolekutuppa peita täisfunktsionaalne köök.
  2. Teiseks on kõik moodulid äärmiselt hästi läbimõeldud, et ükski nurk või nurgatagune ei jääks pimedaks, raskesti kättesaadavaks ning ei raiskaks ruumi. Näiteks on telekamoodulil teleka taga riiul, kus saab hoiustada pulte. Nurgamoodulite uksed avanevad nurgast väljapoole ja nurga keskel ei ole tugitalasid, seega ligipääs tahanurka on 100% ning hoiustamise pindala on maksimaalne.
  3. Kolmandaks on kõik Caccaro kasutatud materjalid ülikvaliteetsed, alustades veepõhiste lõhnatute värvidega lõpetades imeilusti viimistletud spoonide, peeglite, klaasidega. Uksed ei kriuksu ega vaju ära, avamise süsteemid on nutikad ja vastupidavad. Itaalia mööbli kvaliteet oma parimais võimalikus olekus.

 

Caccaro GRID kapid TV mooduliga 1

Caccaro GRID moodul elutuppa televiirsori ja meediakeskuse jaoks

 

Kogu mõtteid vaadates Freedhome lahenduste fotosid siit inspiratsioonikataloogist ning tutvu tehniliste võimalustega siin kataloogis (siit leiad ka palju unistama panevaid pilte!).

 

Kummutid, riiulid, öökapid, sahtliboksid – keskmise mahuga hoiusüsteemid

 

Mõnikord ei ole vaja täita kogu seina või suuremahulise lahenduse juurde on vaja väiksemaid komponente. Näiteks magamistoas on vaja öökappe. Kodukontori jaoks on vaja ainult lauda ja paari sahtlit. Söögituppa passib hästi üks kapp külaliste serviisi jaoks. Koridori saab eraldada kummuti ja sirmiga. Caccarol on mitmeid superilusaid ja funktsionaalseid lahendusi ka selliste olukordade jaoks.

 

Caccaro kummut Brick
Caccaro Brick

Vaata keskmise mahuga hoiusüsteemide kollektsioone siit.

 

 

Caccaro Groove Brick
Caccaro Groove paneel Brick pink

 

Caccaro Side kummut View ruumi jagaja
Caccaro SIDE VIEW
Caccaro ruumijagaja View
Caccaro VIEW
RUUMIJAGAJA Side view Caccaro kontoriruumid
Caccaro VIEW

caccaro office

 

Voodid – nutikad pisikese mahuga hoiusüsteemid

Voodid on väga suured emotsioonide hoidjad. Siin kogud ja hoiad asju, mis on kõige kallimad. Paned nad riiulile, riputad üles, kuulad lemmikmuusikat, naudid head raamatut, naerad filmile kaasa. Caccaro voodid ja magamistoalahendused on sillad päevategemiste ja une vahel. Emotsioone ja kalleid esemeid hoiavad paljude põnevate lahendustega voodipäised – voodipäis, mis on tegelikult tasku, kuhu kõik salvrätikukarbist raamatute-pultide-ööriieteni susata saab või valgusti-kõlar-riiul-nagi-seljatugi-voodipäis või hoopis kaks suurt kummilinti, mille vahele padi või raamat torgata.

Vaata voodeid ja voodipäiseid siit ning telli oma lemmik meilt.

 

caccaro voodi
Caccaro Bag-Tune

 

Caccaro Groove voodi
Caccaro Groove

 

Garderoob köögimööbliks?

 

Mõni kodu, stuudio või kontor on sellised, kuhu tavamõistes köögimööbel ei sobi stiili poolest või ei mahu eraldi paigutatuna. Caccarol on selleks puhuks võimalus oma Freedhome sarja moodulitest panna tervik lahendus kogu korterile või kontorisse.
FREEDHOME CORE köögis
Caccaro FREEDHOME
Caccaro Freedhome
Caccaro FREEDHOME

Näiteks peidab köögimööbel ennast ära siis, kui seda ei kasuta – teeme walk-in garderoobi baasil walk-in kapikööke, ehitame mööblist uue “seina”, kuhu sisse on köök peidetud või kasutame efekti andmiseks riiuleid ja korve. Need erinevad oma tavalise otstarbe poolest köögimööblist, kuid on kvaliteedi ja kasutusmugavuse poolest sama head ja läbimõeldud. Nii saab mugavalt ja lihtsast näiteks avatud kontorisse luua köögi, või avatud kööki luua kodukontori või ateljee, mis ei sega üldist stiili, kuid mis liigendab ruumi.

Caccaro ROOMY kodukontor
Caccaro ROOMY kodukontor
Caccaro ROOMY vannituba
Caccaro ROOMY vannituba