Calligaris Eesti ametlik esindaja - moodne Itaalia disanmööbel otse tootjalt
  • Artskill & Scavolini Store Tallinn // Tööstuse 47B, Tallinn
  • artskill@artskill.ee // scavolini.tallinn@gmail.com

Artskill 558 1978 // Scavolini 515 4679

Calligaris mööbel sinu koju või kontorisse – kvaliteedi garantii Eesti esindajalt

Calligaris Eesti ametliku esindajana on au tutvustada legendaarse ja pika ajalooga brändi, millel on lai valik moodsat ja nutikat sisustust. Söögitoamööbel, elutoamööbel, magamistoamööbel, kodukontorimööbel, valgustid ning akssesuaarid. Kõiki mööblielemente iseloomustab suur personaliseerimise võimalus, funktsionaalus ning ergonoomilisus – ilus mööbel just sinu kodu stiili järgi.

Meilt saad Calligarise mööbli vahendajateta otse tootjalt, sest oleme brändi ametlikud esindajad.

Oleme itaallased.
Hea, ilus ja hästi tehtud on osa meie DNA-st.

 

Calligarise toodete iga detail pärineb ekspert-disainerite, arhitektide, trendinäitajate, käsitööliste ja spetsialiseerunud töötajate tõhusast meeskonnatööst. Nad teavad, kes nad on ja mida nende kaubamärk tähendab: kvaliteedi ja loovuse garantii taskukohase hinnaga koos kaasaegse, paindliku ja aruka disainiga.


Calligarise kollektsioonid on alati funktsionaalsed ja ahvatlevad, kuid ka mitmekülgsed ja ekspressiivsed. Mis iganes meie stiil ka poleks – minimalistlik ja moodne või eklektiline ja värvikirev, rafineeritud ja range või poeetiline ja naiselik – Calligaris muudab meie maitset kajastava kodu ideed reaalsuseks ning kaasakiskuvaks ja põnevaks elamuseks.

2019. aastal alustasid nad ka väga erilise projektiga, mis suurendab mitmekülgsust: nüüd on võimalik polsterdada 17 valitud toolimudelit koos 100 erineva kanga ja nahaga… ning kliendi ka enda materjaliga! 2021. aastal lisasid disainerid personaliseerimise programmi mitmeid erinevaid kangaid, puiduvalikuid ja viimistlusi kui ka kõva mööbli viimistlusvärve. Kõik ikka selleks, et oleks võimalik kombineerida just selline lahendus, mis sobib sinu koju või kontorisse.

Laadi alla 2022 My Home kataloog ja telli meilt, sest ainult Artskill on Calligarise ametlik esindaja Eestis. Toome kauba otse tehasest ilma vahendajateta.

Calligarise ja sõsarbrändi Connubia emaettevõte Calligaris Group avalikustas 2021. aastal ka oma rohepöörde plaani, mille nimeks on Rohekaar (Greenbow ingl k). See programm sisaldab endas nii toodete endi kui ka organisatsiooni tegevuse CO2 jalajälge täpset mõõtmist ja vähendamist. Kogu plaan on kooskõlas ÜRO kestliku arengu eesmärkidega aastaks 2030. Kirjutasime selle pikalt lahti oma blogipostituses, loe lähemalt siit –>

Vaata ka Calligarise ajaloo kohta lähemalt meie blogipostitusest siit –>

 

Söögitoamööbel

Sisusta oma söögituba stiilselt ja isikupärase tunnetusega – see on Calligarise söögitoamööbli loomisel olnud juhtmõtteks. Nii leiad disainmööbli lahendused, mis sobivad igasse modernsesse koju ja laiast söögitoolide ning söögilaudade valikust leiad enda vajadustele sobivad lahendused.

 

Laadi alla 2020. aasta laudade kataloog, et valida välja enda lemmik –>

Ning sobivad toolid vali juurde viimasest toolide kataloogist –>

 

Galligaris – stiilid PURE ja GLAM

Calligaris Icaro ja Gala

 

Söögitoole ja baaripukke on Calligarisel rikkalikus ja mitmekesises valikus nii disaini, värvide kui viimistlusmaterjalide poolest. Kõik toolid on loodud sobima modernsesse ja stiilsesse ruumi ja seetõttu on Calligarise toolid tihti ka disainerite ja sisekujundajate esimeseks valikuks. Tool on üks kõige olulisemaid disainelemente ruumis, alates söögilauatoolist kuni buduaaritoolini, kodukontoritoolist avaliku ruumi toolini. Ka baaripukke on lõpmatus valikus – seljatoega ja ilma, keerlevad ja fikseeritud, üles-alla liikuvad ja staatilised. Igal juhul sobivad nad väiksesse ruumi, sest on kompaktsed ja ei hakka ruumi üle domineerima.

anell scandia calligaris

Pea kõik Calligarise toolid ja baaripukid on mix and match süsteemiga – sina valid istumisosa mudeli ja viimistluse sadade kangaste ja nahatoonide seast ning klapitad alla just sinu kodu või ruumiga sobivad jalad. Näiteks peenikesed ja voolujoonelised metalljalad või stiilipuhtad 1960-stiilis puitjalad või hoopis kodukontorisse sobivad ratastel jalad. Nii leiad ergonoomilise, mugava ja hästi toestava, kuid pilkupüüdva tooli just endale meelepärases seades. Ja kui mitte miski ei tundu nende sadade variantide seast õige, siis paneme toolile ka sinu enda kanga!

 

 

Einestamise puhul ei ole mitte vähem oluline ka söögilaud. Fikseeritud laudade puhul on disainimise aluseks olnud alati puhaste joonte esteetika ning tehniliselt llihtsad ja kindlad lahendused. Oluline on funktsionaalsus ja mitmekülgne kasutamisvõimalus koos moodsa ja stiilse disainiga. Calligarise pikendatavad söögilauad on iga kodu südameks ja kaugelt ära tuntavad. Nad pakuvad mitmekülgset kasutust ning mahuvad delikaatselt igasse ruumi – nii suuremasse kui väiksemasse. Pikendatava laua eelis tuleb esile, kui külla tuleb rohkem inimesi – isegi pikendatud olekus on lauad visuaalselt ilusad vaadata, kuid ei teki ebamugavaid “lauajalg jalgevahel” istekohti. Selle jaoks on Calligaris pühendanud väga palju aega ning just eriti uhke, et lauad on tõesti maksimaalselt funktsionaalsed ja mugavad. Mõned pikendatavad lauad saavad pikendused laua otstesse, teistel lisatakse need hoopis keskele. Sellega reguleeritaksegi visuaalset tasakaalu ning lauajalgade asetusi.

 

Laadi alla 2020 My Home kataloog ja telli meilt, sest ainult Artskill on Calligarise ametlik esindaja Eestis. Toome kauba otse tehasest ilma vahendajateta.

 

Elutoamööbel

Elutuba on ruum, mis hoolimata stiilist peab Calligarise filosoofia järgi olema mõtestatud ja kus iga mööblitükk peab olema harmoonias teiste mööbliesemetega. Tänapäevased elutoad on kui kogemuste katlad, mis toovad kokku puhkeaja ja kaisutamised, jagatud emotsioonid ja hetked iseendale, on koht einestamiseks, mediteerimiseks ja ka töötamiseks. Sellise eklektilise funktsiooni tagamiseks on Calligaris loonud elutoamööbli, kus iga mööblitüki kuju ja kasutamine ning iga mööblitüki olemus üleüldiselt on selline, mis toob tasakaalu, ilu ja funktsionaalsuse kokku.

 

Calligaris stiilid GLAM ja NATURAL
Calligaris stiilid GLAM ja NATURAL

Pehmet mööblit esindavad diivanid ja tugitoolid. Sofade mudeleid on kõiki võimaliks kümnetel eri viisidel enda järgi sättida ning valikus on sadu kattematerjalide ning diivanijalgade kombinatsioone. Tulemus on alati unikaalne ja just sinu interjööri sobiv. Tugitoole on nii feminiinseid ja elegantseid kui ka maskuulinseid ja jõulisemaid. Mitmetel mudelitel on siidine 360-kraadine pöörlemisvõimalus ning ka tahakallutamise ehk kiikumise võimalus.

Igasse elutuppa sobib funktsionaalseks dekoratsiooniks ka diivani- või kohvilaud. Tegelikult võib kohvilaua panna ka kodukontorisse ning spetsiaalse kitsa seinalaua ka esikusse või trepihalli. Nii saab tühjale ruumile lihtsasti ja kiiresti anda emotsiooni ja soojust juurde.

 

 

Elutoast ei puudu ka kummutid, seinakapid ja raamaturiiulid, mis aitavad organiseerida ja hoiustada asju, mida igapäevaselt ei kasuta, kuid vajaduse korral kiiret kättesaadavust vajavad. Lisaks telerialused ja meediakeskused, kus juhtmed on peidu ja igal seadmel on oma koht. Puhas visuaalselt ja lihtne ka tolmust pühkida. Nii ei jää midagi ette ja häirima ning filmid-sarjad-uudised saavad kogu tähelepanu endale.

 

Magamistoamööbel

Magamistoad on ruumid, mis nõuavad kainet elegantsi andmaks ruumi unele ja intiimsusele voodite ja magamistoamööbliga. Calligarise voodid täidavad kõikide soove ja on heaolu ja patareide laadimise saareks, kuid sellegipoolest peegeldavad nad toa omaniku isikupära ja maitset. Magamistoamööbli kollektsioonist leiab moodsa disainiga ja laias värvivalikus kangaste ja nahkkatetega voodeid. Mitmel mudelil on võimalik voodialust ruumi ka panipaigana kasutada, kus on mugav näiteks voodilinu ja ekstra patju-tekke hoiustada. Kõik panipaigaga voodid on varustatud töökindla ja turvalise ligipääsu-mehhanismiga, et hoius olevad riided ja muud esemed oleksid kergesti kättesaadavad. Kummutid, öökapid ja riiulid on lihtsa ja minimalistliku disainiga, kuid funktsionaalsed, et kasutada magamistoa ruumi optimaalselt. Ekstravagantsed ja emotsionaalselt kärarikkad mööbliesemed jäägu teistesse ruumidesse, Calligarise magamistoamööbliga saavutad toas rahu ja hea une.

 

Calligaris softly voodi

 

 

Kodukontorimööbel

See kodu ei ole kontor. Või ei ole see kontor kodu? Calligarise multifunktsionaalsed töölauad ja kontoritoolid murravad arusaamasid kodukontori olemusest. Peenetundeline geomeetria, pehmed jooned ja isikupärased värvid – kodukontor on Calligarise mööbliga elegantne ja šikk, alati harmooias ülejäänud kodu disainiga.

 

 

Kontorilauad on kordumatu disainiga, mis aitavad luua stiilse tööruumi kodus. Sobivad kenasti elutoa nurka ja täiustavad töötuba. Disainis on ühendatud mitmekülgsed metallstruktuurid sooja puidu või pehme nahaga. Calligarise kontoritoolid on ideaalsed tööriistad – perfektne kombinatsioon stiilsest disainist, ergonoomilisusest ja funktsionaalsusest. Nad mahuvad igale alae kompaktselt ära ning nii on lihtne kodukontorisse tuua elegantsi ja head maitset.

Calligarise raamaturiiulid on saadaval mitmes värvis ja suuruses, et saaksid kõik mementod, raamatud, fotoalbumid ja dekoratsioonid ära mahutada. Nendega on võimalik lihtsalt ning vaba tundega tekitada vahesein ning graafilised disainjooned pakuvad ruumile ka omaette dekoratsiooni ja visuaalset pidepunkti.

 

 

Valgustid

Kodune valgustus on ülimalt oluline, et välja tuua koduomanike stiil ja elutarkus ning et rõhutada mööblielemente, tekstuure ja värve. Samuti on õige valgustus oluline, et iga kodu oleks mugavalt ja õigesti kasutatav ka pimedamatel hetkedel – õhtuti ja talviti.
Calligarise valgustid on klassikalised, moodsa tehnoloogiaga ning kohati üleelusuurused. Need on loodud dekoreerima, mängima valgusvihu ja varjuga, samas ei ole ükski valgusti nii dominantne, et võtaks kogu tähelepanu ruumis endale.

Valikus on rippuvad laelambid, laualambid ja põrandalambid.

 

 

Aksessuaarid ja vaibad

Neid on palju. Ja nad on kõik eksimatult Calligarise näoga. Väga loovad ja ilusad elemendid, mis seovad ruumi elegantselt terviklikuks. Kaine ja klassikaline või värviline ja dissidentlik, kuid alati silmapaistev. Nad annavad eraldi tunnetuse ja toovad esile varem märkamatuks jäänud elemendid – põrandad, seinad, nurgad, mööblitükid. Valikus on mitmed erinevad vaibad, vaasid, riiulid, nagid, katted, tekid, padjad, peeglid, söögilaua kaunistused, vaagnad, klaas, metall, keraamika, plastik, kangas, kork. Pea igas värvis ja viimistluses, mida hing ihaldab. Ükski Calligarise aksessuaar pole disainitud, et olla väike detail.

 

 

Laadi alla 2020 My Home kataloog ja telli meilt, sest ainult Artskill on Calligarise ametlik esindaja Eestis. Toome kauba otse tehasest ilma vahendajateta.