Scavolini sari

Tippklassi mudelivalikuga köögimööbel on Scavolini endanimelises sarjas, kus on üle 20 erinevat köögimööbli mudelit, mis on kõik sadade kaasaegsete viimistlusmaterjalidega selleks, et just sinu kodu nägu ja tegu saavutada. Valikus on nii ekstravagantsed, luksuslike joontega ja peenete dekoordetailidega mudelid, klassikalise sooja ja rustikaalse maakodu stiilis mudelid kui ka modernsed, šikid ja minimalistlikud mudelid.
Loe rohkem
L-kujulise profiiliga uks

Mira

Kas olete kaasaegse köögi otsingul, mis on praktiline kuid säilitab ideaalse minimalismi? L-kujuline uksetöötlus on loodud spetsiaalselt neile, kes eelistavad puhast elegantset disaini loobumata maksimaalsest kasutusmugavusest. Seda lahendust saab kombineerida kas sileda või ümara süvistava käepidemeprofiiliga ning omakorda on valikus kas horisontaalne või vertikaalne profiil, mis on saadaval mitme erineva viimistlusega. Need avamissüsteemid tagavad esteetiliselt atraktiivse ja ergonoomilise disainiga käepideme, mis lihtsustab köögis toimetamist, aidates näiteks nõusid sahtlist kiiresti ja vaevata haarata.
Loe rohkem
avatud elemendid, maaliline välimus

DeLinea

Kui unistate keerukast köögist, kus detailid annavad köögile suurejoonelise maalilise välimuse - võib Vuesse disainitud DeLinea mudel väga hästi olla ideaalne lahendus. Harmoonilised ja võrgutavad siluetid, trendikad materjalid ja tõeliselt kaasaegne modulaarsus ehk teisisõnu 80 cm kõrgused alusdetailid ja 7 cm sokkel.
Loe rohkem
Unikaalsed proportsioonid ja elegantne viimistlus

Musa

Projekt on loodud täiustama kaasaegset stiili ja vormilist elegantsi tänu uuele modulaarsusele ja laiale viimistlusvalikule, mis võimaldab luua erinevaid kombinatsioone vastavalt soovile ja vajadusele. Musa on saadaval kolmes pärlefekti nüansis. Uudseid värvivalikud on saadaval läikiva või mattlakitud viimistlusega, mis on mõeldud ka klaasfassaadile ning liistu tekstuuriga lakitud ja spoonitud paneelidele - nii on võimalik anda stiili ja elegantsi igale keskkonnale, võttes arvesse erinevaid maitseid ja elustiile.
uus modulaarss ja silmapaistvad viimistlused

Libra

Libra kollektsiooni iseloomustab kõrge esteetika, mille annavad 22 mm ruudukujulise ukse disain ja unikaalne viimistlus, mis on saadaval kolmes pärlmuttervärvis: kombinatsioon, mis võib määratleda iga lahenduse elegantse ja kaasaegse võluga.
rütmiline ja geomeetriline tempo

Formalia

Formalia on köök, kus “disain” leiab oma kõige konkreetsema väljenduse ja muutub vaieldamatu isikupäraga stiiliikooniks.
Uste esteetika määrab ruumi stiili. Scavolini Formalia köök suudab koostöös disainer Vittore Nioluga saavutada erakordseid tulemusi, et anda kodule iseloomu ja elegantsi.
Loe rohkem
rütmiline ja geomeetriline tempo

Diesel Social Kitchen

Ideaalne koht suhtlemiseks ja oma stiili väljendamiseks.
Köök, millest saab terviklik keskkond, kus kokkamisrõõm loomulikult ühineb naudinguga sõpradega koosolemisest. Köök seltskondlikuks eluks, ruum, mis laieneb nutikalt ja mugavalt, üllatades teid mitte ainult pilkupüüdva disaini, vaid ka materjalide keerukuse ja kvaliteediga.
tööstuslik disain

Diesel Get Together

Köök on üha enam muutunud seltskondlikuks kohaks. Kontseptsioon, mis kehastab ülieduka Diesel Social Kitchen kollektsiooni evolutsiooni. See kollektsioon töötab värvide ja materjalidega, mis ühendavad köögiruumi elutoaga, moodustades sujuva hübriidse keskkonna ning pakub igapäevaelus silmapaistvat seltskondlikkust ja mugavust.
tööstusdisain leiab uue tasakaalu

Diesel Open Workshop

Diesel Livingi meeskonna ja Scavolini vahelise partnerluse tulemus on Diesel Open Workshop uus peatükk, mis järgneb Diesel Social Kitcheni hämmastavale edule.
Diesel Open Workshop: köök on ümber kujundatud tööstusliku pöördega. Nagu töökoda, koosneb ka köök mitmest funktsionaalsest alast, kus on erinevad tõlgendused ja materjalid
köögimaailm uue vaatenurgaga

Tetrix

"Selle projekti puhul lähtusime soovist luua horisondita esteetikat, mängides elementidega horisontaaltelgedel ja avastades kõik kompositsioonivõimalused. Köögimaailm täiesti uue vaatenurgaga." Nende sõnadega tutvustab Scavolini jaoks Tetrixi köögi loonud Michael Young uuendusliku köögiosa tuuma ja stiili, mis põhineb peamiselt moodulitel ja värvidel kasutades loogikat ja värvimustreid, et muuta elamise kontseptsioon pöördeliseks.
mitmekülgne stiil, ülima vabadus

Liberamente

Elementaarsed siluetid, selgepiirilised ja funktsionaalsed geomeetrilised kujundid. Iseloomulikud omadused: atraktiivne disain ja minimaalne stiil (tänu käepidemete puudumisele), avatud esipaneeliga moodulid kõige erinevamate konfiguratsioonide jaoks, ahvatlevad elutoa elemendid ning suur valik viimistlusi ja värve. Tõepoolest, fookus on materjalidel: marmorefektiga laminaadid, saadaval uste ja pealispindade jaoks; sooja pähkli ja tamme efektiga dekoratiivsed melamiinid. Need kõik on stiilsed valikud tõeliselt stiilse köögi jaoks.
tugeva isikupäraga vormid

Mood

"Materjal tuleneb ideest ja idee tuleneb materjalist": see on disainer Silvano Barsacchi loominguline lööklause ja stiil.
Scavolini Mood köök oma selgete ja puhaste siluettidega vastab otseselt sellele väitele , kuna Mood on loodud hõlmama mitmeid materjale, mis loovad tugeva isikupäraga vorme.
täiuslik ühendus

Foodshelf

Foodshelf on uuenduslik vastus kaasaegsetele kodukujunduslahendustele, mille puhul köök ja elutuba muutuvad voolavaks ja multifunktsionaalsemaks ning nende omadused kipuvad ühte sulama. Nagu uusima põlvkonna raamaturiiul, on ka Foodshelfi köögis – milles Prantsuse disaineri geniaalne loovus Scavolini tohutu kogemus on täiuslikult ühendatud – on "uus horisontaalne lineaarsus".
uuenduslik sisekujunduslahendus

Flux Swing

Uute elementide puhtad vormid täiustavad Flux Swingi ülimalt kogenud ja kaasaegset disaini. Uste ja ühenduselementide eriline kuju, eksklusiivne integreeritud sisseehitatud õhupuhasti, Slide-teibitaoline element, mis ühendab köögi elutoaga, hommikusöögilaua ja poolsaare täiuslik siluett on selle ainulaadse köögi uuenduslik sisekujunduslahendus.
meenutusi maakodust

Favilla

Favilla köök suudab stiilselt vastata erinevatele kodumaistele nõudmistele: tõepoolest saavad kliendid oma köögi jaoks valida tööstuslikust võlust tulvil detaile või meenutada maakodude õhkkonda, eelistades puhtakujulistes siluettides rahvusvahelisemat stiili või soojendades keskkonda raditsiooniliste omadustega. Favilla köök pakub seega enneolematut lineaarsust, mis ei lähe kunagi moest, et luua koht, mis on lihtsalt elegantne ja funktsionaalne.
tõeline luksus

Exclusiva

Vuesse disainitud Exclusiva loodi tipptasemel pakkumisena: klassikaliselt inspireeritud eritellimusel valmistatud detailid, moodustades köögidisaini, mis on loodud nõudlikule rahvusvahelise luksusturule. Kasutatud väärtuslikud materjalid on selle köögi üks eristavaid omadusi: Mink läikiva lakiga viimistluse ja eebenivärvi naha – kappide jaoks saadaval oleva materjali kooslus annab kogu kompositsioonile suurepärase ja prestiižse võlu.
sõltumatud elemendid

Motus

Scavolini projekt Motus, mille kujundas Vittore Niolu, ühendab funktsiooni ja meelelahutuse, privaatsuse ja tuttavlikkuse, kasutades "sõltumatuid" elemente, mida saab olemasoleva ruumi ja funktsionaalsete vajaduste põhjal kokku panna ja lahti võtta ning aja jooksul isegi uuesti kombineerida. Köögi ja elutoa idee areneb täielikus loomingulises vabaduses.
armastus traditsioonide vastu

Baltimora

Keeruline veetlus ja armastus traditsioonide vastu elavas köögis, mis ühendab mineviku võlu elegantse kaasaegse kontseptsiooniga. Baltimora köök on valmistatud valgest tammest, mis iseloomustab puidu soojust ja vormi harmooniat koos enneolematu viimistluse ja tehnoloogiliste lahendustega.
kuninglik isikupära

Baccarat

Klassikaline elegants pole kunagi olnud nii kaasaegne. Kaks erinevat lähenemist köögile, mis on nüüd ühendatud uue, väga isikupärase stiiliga. Alates klassikalisest arhitektuurist, messingist ja kaldklaasist kuni vajaduseni tunda end kaasaegsena ja osana tänapäeva maailmast. Nii kujuneb traditsioonide keerukate märkide ja sümbolite seas uus köögisisustamise ja elamise viis.
võtmesõna - professionaalsus

MIA

Carlo Cracco loodud MIA.
Scavolini ja tunnustatud Michelini tärniga pärjatud koka kaheaastasest koostööst pärineb MIA, ainulaadne projekt, mis toob teie koju "suurepärase köögi" omadused. Märksõna on professionaalsus. Paljud "koostisosad" loovad kokku selle "maitsva" mugava ja kohandatud suurusega köögiruumi, kus saate oma toiduvalmistamise mängu täiustada:
Loe rohkem
suured avarused

Carattere

Carattere on elegantne, üksikasjalik, kuid keerukas mudel: raamitud uks on mudeli signatuur, selline uksetüüp, mis on loodud ühendama klassikalisi proportsioone ja kaasaegseid, puhtaid vorme. Ja selle rahvusvaheline atraktiivsus võimaldab Caratterel kõnetada avalikkust, kes hindab elementaarseid siluette, soovimata ohverdada viimistlust ja funktsionaalsusest. Carattere sisustab nii piiratud ruume kui ka suuri avarusi.
erksad värvid, pehmed jooned

Dandy Plus

Köök on alati olnud koht, kus toimub suur osa elust. Tänu partnerlusele Fabio Novembre'iga on Scavolini läbiviidud uuringu tulemuseks olnud uuenduslik projekt, mis vaatab lähitulevikku ja ümbertõlgendades minevikku . Ühest küljest meenutavad Dandy Plusi kujundid ajaloolist enimmüüdud Scavolini mudelit kaheksakümnendatest (täpsemalt Dandyt), kuid teisest küljest on see selge austusavaldus Itaalia disainile, mida iseloomustavad eristavad omadused, pehmed kurvid. ja erksad värvid.
mitmekülgne stiil, ülima vabadus

Boxi

BoxLife kollektsioonist sündis Boxi köök, stiili ja funktsionaalsuse kontsentratsioon, millest on saanud Scavolini köögisisustuse tootevaliku lahutamatu osa. 22 mm paksune tavaline uks ja 45-kraadise lõikega käepide: Boxil on kõik trumbid, mis on vajalikud kaasaegsete sisustustrendide täiuslikuks tõlgendamiseks. Saate valida laias valikus värve ja viimistlusi, mis on kooskõlas eesmärgiga pakkuda maksimaalset kohandamist, mis on Scavolinit alati eristanud. Projekti saab oma äranägemise järgi täiendada avatud esipaneeliga elementidega, lehtmetallist seinadetailide ja hoiukappidega.
multifunktsionaalne

BoxLife

BoxLife on kollektsioon, mille Scavolini lõi koostöös rahvusvahelise disainistuudioga Rainlight™ ja selle loovjuhi Yorgo Lykouriaga, kes kirjeldab projekti järgmiselt: „BoxLife’i eesmärk on rahuldada üha aktuaalsemat vajadust dünaamiliste seadete järele, mis on võimelised kohanduma tähelepanelike tarbijate vajadustega. Tõepoolest, BoxLife on süsteem, mis kohandub paljude olukordadega, alates suurtest pööningutest kuni väikeste stuudiokorteriteni, muutes ja peidus end vastavalt vajadusele.
VASTUSED KÜSIMUSTELE

Köögimööbli valimine ja tellimine

Esmase pakkumise hinna paneme kokku sinu eelarve põhjal, millega koos soovitame, millist mudelit valida ning saadame konkreetse mudeli viimistluste ja värvide valiku. See on indikatiivne Scavolini köögi hind, mis sobib kõige paremini eelarvega. Alati on hea saata esmase päringuga ka sketš, joonis, paigutuse kirjeldus või foto vanast köögist või ruumist, kuhu kööki planeerite ja kui teate, siis ka mõõdud.
Kui päringus seda infot ei ole, siis saadame hinna „jooksevmeeter“ loogika järgi, kus me oleme oma kogemuse põhjalt mudeli
keskmise hinna per 1 meeter mööblile arvutanud. Ehk kui näiteks köök on 3,6 m lai ja jooksevmeetri hind on 1300 eurot, siis selle köögi puhul on indikatiivne hind 4680 eurot. Kui esmane hind vastab teie ootustele ning soovite saada täpsemat hinda ja detailset joonist, siis järgmine samm on jõuda personaalse pakkumiseni.

Personaalse pakkumise tegemine on mahukas protsess ja seda teeb disainer. Täpseks hinnakalkulatsiooniks ning jooniste tegemiseks vajame rohkem aega, ruumi mõõte, kuhu mööbel tuleb ning täpset infot eelarve kohta. Eelarvet vajame eelkõige selleks, et pakkuda optimaalset lahendust nii paigutuse osas kui ka mudeli valikus. Personaalse pakkumise saamiseks on vajalik leppida kokku kohtumine meie salongis või korraldame videokõne sulle sobivas digikanalis. Vestluse käigus saame detailid läbi arutada ja kui olemas on ka
esmane pakkumine, siis teha sinna vajalikke muudatusi ja täiendusi. Kohtumised on tasuta ning vestlus kestab ca 1 – 1,5 tundi. Kohtumise käigus saate teada, kuidas valida Scavolini mudelite vahel ja kuidas mudeli valik mõjutab hinda.

Kui soovite saada köögijooniseid koos 3D pildiga, kuid ei ole veel otsustanud, millise köögimööbli tootja või pakkujaga edasi lähete, siis meil on pakkuda disaineri teenus:

Disaineri teenus Pakett 1 – 300 € (koos km)
Toodame mööblipaigutuse jooniseid (köök, vanntuba, elutuba ja garderoobid) koos 3D pildiga, mis on koostatud maja või korteri arhitektuursete jooniste põhjal.

Disaineri teenus Pakett 2 – 500 € (koos km)
Toodame köögi-, vannitoa- või elutoaprojekti koos mõõtmetega joonistega ja 3D piltidega (kuni 5 vaadet). Teenuse hinnas on ruumi mõõdistamine ja konsultatsioon sinu kodus, mis kestab 1,5 – 2 tundi. Kui projektis on rohkem kui üks tuba, siis on hind kokkuleppel tunnitasu alusel. Kogutud info ja mõõdistamise põhjal valmib köögiprojekt, mille anname üle koos põhjaliku tutvustusega kohtumisel
meie salongis või videokõne vahendusel.

Mööbli paigutuse, mudeli ja lahenduse kinnitamise järgselt tuleb köögiruum on meie esindaja poolt kohapeal üle mõõta, et veenduda mööbli sobivuses ja vajadusel viia sisse korrektuurid. Seejärel saame kooostada lõpliku hinna, mille kinnitamise järgselt tellime mööbli ära. Mõõtmise teostamise eelduseks on osalise ettemaksu laekumine.